Новости [перс]

5 دلیل برای تحصیل در روسیه

چرا دانشجویان خارجی باید در روسیه تحصیل کنند؟
دلایل شگفت انگیز زیادی وجود دارد که چرا باید روسیه را برای تحصیلات عالی خود انتخاب کنید. در این مقاله تنها به 5 مورد از آنها می پردازیم.

منتظر اخبار آینده گلوبال ادوکیشن باشید زیرا ما همچنان مزایای تحصیل در فدراسیون روسیه را به اشتراک می گذاریم.
1. انتخاب گسترده ای از دانشگاه ها و برنامه های تحصیلی
1058 دانشگاه در روسیه وجود دارد که 766 دانشگاه دولتی هستند. بیش از 1000 برنامه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. از هنر تا پزشکی. طبق آمار، فدراسیون روسیه از نظر تعداد دانشگاه در رتبه هشتم جهان قرار دارد.
2. فرصت تحصیل به زبان انگلیسی
بسیاری از دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی تدریس می کنند. تقریباً هر شهر روسیه دارای دانشگاهی است که امکان تحصیل به زبان انگلیسی را دارد. همچنین در روسیه دانشگاه هایی وجود دارد که می توانید در آنها به زبان فرانسه تحصیل کنید.
مهم!
شما باید برای این واقعیت آماده باشید که تحصیل به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه ها کمی گران تر از تحصیل به زبان روسی خواهد بود.
3. نسبت مقرون به صرفگی و کیفیت آموزش
هزینه های تحصیل برای برنامه های آموزش عالی در دانشگاه های روسیه 8 تا 10 برابر ارزان تر از اروپای غربی یا ایالات متحده است. از 1900 تا 13500 دلار در سال متغیر است.

در عین حال، کیفیت آموزش در سطح بین المللی است - دانشگاه های روسیه به طور منظم در رتبه بندی معتبر دانشگاه های جهانی QS در بین 100 و 500 دانشگاه برتر جهان قرار می گیرند.
4. فرآیند پذیرش آسان
برای پذیرش باید بسته ای از مدارک لازم را جمع آوری کرده و در آزمون های ورودی قبول شوید. شما نیازی به شرکت در آزمون های زبان انگلیسی مانند آیلتس یا تافل ندارید. همچنین نیازی به نوشتن یک مقاله مقدماتی نخواهید داشت.
5. پس از دریافت ویزای تحصیلی می توانید به صورت قانونی در روسیه کار کنید
از سال 2020، دانشجویان خارجی می توانند به طور قانونی و بدون هیچ گونه مجوز خاصی در روسیه کار کنند. مهم این است که زمان کار با زمان مطالعه تداخل نداشته باشد.