تحصیل در روسیه

سال تحصیلی در روسیه

مدت زمان یک سال تحصیلی در روسیه 10 ماه می باشد:
از 1 سپتامبر تا 30 ژوئن
ترم 1: از 1 سپتامبر تا 25 ژانویه
ترم 2: از 9 فوریه تا 30 ژوئن

تعطیلات زمستانی:
از 25 ژانویه تا 9 فوریه

تعطیلات تابستانی:
از 1 ژوئن تا 30 آگوست
تحصیل در روسیه عملی با اعتبار بالا و مقرون به صرفه است. شما میتوانید اطمینان داشته باشید که تمام دانش و مهارت های لازم را در رشته ی مورد انتخاب خود به دست خواهید آورد. در این کشور دانشگاههایی با رشته ها و گرایش های مختلف وجود دارند که این خود به شما حق انتخاب زیادی می دهد. تنها کافی است برنامه ی تحصیلی مناسب خود را انتخاب، مدارک لازم را آماده کنید و برای شروع تحصیل به روسیه بیایید.

اقامت


ما به دانشجویان خارجی در روسیه کمک می کنیم تا در خوابگاه، هتل یا خانه و در اتاقهای دو، سه یا چهار نفره اقامت گزینند.

امکانات موجود در هر اتاق شامل لوازم خانگی (میز، صندلی، تخت خواب، میز کنار تخت خواب و کمد لباس)، ملحفه خواب شخصی برای هر فرد می باشد.

تهیه وسایل لازم برای استفاده شخصی (ظروف، قاشق و چنگال، کتری، کامپیوترو…) بر عهده خود دانشجو با هزینه خود می باشد. در هر طبقه و یا بلوک (بسته به نوع خوابگاه) سرویس های بهداشتی و حمام با آب گرم و سرد موجود می باشد.
تمامی ساختمان ها در روسیه از جمله خوابگاه ها و ساختمان های آموزشی دارای سیستم گرمایش مرکزی بوده و میانگین دمای داخل بنا ها همیشه دربازه 20-22 درجه ی سانتیگراد می باشد. در هر طبقه آشپزخانه قرار دارد که در آن فرد ساکن میتواند اقدام به آماده کردن غذا ی مورد علاقه خود کند. تقریبا در هر خوابگاه دانشجویی و هتل و یا در نزدیکی آن کافه، باشگاه ورزشی، کلاس های آموزشی، لباسشویی، کافی-نت و… قرار دارند.

در داخل خوابگاه های دانشجویی مستلزم است که اصول منظم بودن و پاکیزگی محل رعایت شود و همچنین خود و منافع هم اتاقی ها محترم شمرده شوند. دانشجویان خود مسئول پاکیزگی و نظم در اتاق هایشان می باشند. فضا های استفاده ی عمومی (راهروها، آشپزخانه، حمام ها و سرویس های بهداشتی) توسط پرسنل خوابگاه/هتل نظافت می شوند.

متوسط هزینه ی زندگی در خوابگاه دانشجویی بسته به شهر، دانشگاه و نوع خوابگاه یا هتل بطور میانگین 3000 دلار آمریکا در سال می باشد.
همچنین ما می توانیم برای هر دانشجو برای اقامت آسوده تر آپارتمان انتخاب کنیم.
متوسط هزینه ی اقامت در آپارتمان/اتاق بستگی به فاصله ی آن از مرکز شهر و دانشگاه دارد.

تائید مدرک عالی دانشگاهی

فارغ التحصیلان می توانند در صورت تمایل مدرک اضافی (European Diploma Supplement) که این امکان را به شما می دهد تا معادل مدرک دانشگاهی خود را در هر ۴۷ کشور اروپا و دیگر کشورهای (فهرست کشورها) امضا کننده ی کنوانسیون لیسبون در مورد به رسمیت شناختن متقابل مدارک عالی تحصیلی در منطقه ی اروپا، برای ادامه تحصیل یا اشتغال در این کشورها می باشد را دریافت نمایند.
با اتمام تحصیل در دانشگاه ها فارغ التحصیلان مدرک دولتی دیپلم روسیه را که نشان دهنده ی درجه و صلاحیت (<لیسانس>، <کارشناس ارشد>، <متخصص/مهندسی>) و برنامه های تحصیلی است دریافت می کنند.

تائید مدرک تحصیلی روسیه در تمامی کشورهای جهان بر اساس توافقنامه ها و قراردادهای بین دولتی و بین المللی یا قوانین داخلی آن کشور قابل اجرا است.
تماس با ما
Moscow, 2nd Donskoy proezd, building 10, building 4, floor 4, office 414,
LLC "Global Education"
info@globaledurussia.com
partner@globaledurussia.com
(جهت همکاری)
© 2020 Global Education تمامی حقوق محفوظ است
Global Education شركه ذات مسئوليه محدوده ITN 9718127352. PSRN 1197746076747

سیاست حفظ حریم خصوصی | اطلاعات حقوقی

ООО «ГЛОБАЛ ЭДЬЮКЕЙШН» использует файлы «cookie» с целью обеспечения работы веб-сайта и повышения удобства пользования. Если вы не хотите, чтобы ваши пользовательские данные обрабатывались, пожалуйста, ограничьте их использование в своём браузере.