دانشگاه دولتی فناوری و مدیریت رازوموفسکی مسکو

این دانشگاه از نظر تقاضا برای فارغ التحصیلان در بازار کار یکی از بهترین دانشکده های مسکو می باشد.
دانشگاه در اعداد و ارقام
1953

تاریخ تاسیس
11

دانشکده ها
20+

شعبه ها
19

مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی
312\2

برنامه های کارشناسی و تخصصی / بین المللی
22\2

برنامه کارشناسی ارشد / بین المللی
980+

کادر آموزشی
48000+\ 1300+

دانشجویان / بین المللی
دانشجویان خارجی از 20 کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند.
برنامه ها و هزینه ها
آزمون ورودی و پذیرش مدارک
أصول پذیرش
 • 1
  اسکن پاسپورت و گواهی پایان دوره متوسطه، ترجمه رسمی گذرنامه و مدارک تحصیلی
 • 2
  گواهی تایید مدرک تحصیلی
 • 3
  پیش پرداخت
 • 4
  گواهی پزشکی (گواهی عدم ابتلای داوطلب به بیماری که ممکن است سلامت عمومی را تهدید کند)
هزینه ی زندگی (قیمت ها براساس مسکو)
درخواست خود را ثبت کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید
By clicking on the button, you consent to the processing of personal data and agree to the privacy policy
فایل مدیا
در دانشگاه رازوموفسکی همانی باشید که می خواهید
مرکز تماس دانشگاه رازوموفسکی
دانشگاه رازوموفسکی
پذیرش آزمون های ورودی 2021 در فرمت غیر حضوری
دستاورد ها
 • طبق گزارش فوربس، دانشگاه دولتی فناوری و مدیریت رازوموفسکی مسکو در رتبه 54 قرار دارد. رتبه 23 در رتبه بندی دانشگاه های مسکو و رتبه 45 در بین تمام دانشگاه های روسیه در سال 2019.
 • در سال 2015 اولین پذیرش دانشجویان در راستای "فناوری تولید محصولات از مواد اولیه با منشاء حیوانی" برگزار شد.
 • در سال 2019، دانشجویان دانشگاه رازوموفسکی پروژه های فارغ التحصیلی را در قالب استارت-آپ ها ارائه کردند، 800 دانشجو در پروژه شرکت کردند و بیش از 150 پروژه توسعه یافت.
 • مدرسه بین المللی مهمانداری بر اساس مجموعه کوهستانی توریستی "گرند هتل پولیانا" ایجاد شد. این دانشگاه پرسنلی را برای المپیک زمستانی 2014 سوچی آموزش دادند.
درباره دانشگاه، همکاری های بین المللی و روند آموزشی
دانشگاه دولتی فناوری و مدیریت مسکو به نام رازوموفسکی (اولین دانشگاه قزاق) برای بیش از 65 سال از تاریخ خود به طور فعال همکاری های بین المللی را توسعه داده و در فضای علمی و آموزشی جهان ادغام شده است.

در طول 5 سال گذشته، دانشگاه به سطح جدیدی از مشارکت در پروژه های آموزشی بین المللی و برنامه های متحرک بین المللی دانشگاهی رسیده است. معاهدات و قراردادهای دوجانبه و چندجانبه با بیش از 40 دانشگاه، مؤسسه و سازمان خارجی از 16 کشور جهان منعقد شده است.

شرکای این دانشگاه، دانشگاه های پیشرو در حوزه غذایی از منطقه آسیا و اقیانوسیه هستند:

 • جمهوری خلق چین، پادشاهی تایلند، جمهوری مغولستان، جمهوری سوسیالیستی ویتنام.
 • بهترین دانشگاه های اروپایی از جمهوری بلغارستان، جمهوری ایتالیا، پادشاهی نروژ، جمهوری پرتغال، کنفدراسیون سوئیس، جمهوری فدرال آلمان.
 • دانشگاه های پیشرو در کشورهای عضو شوروی سابق از جمهوری هایی مانند ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، مولداوی، تاجیکستان و ازبکستان

یکی از اجزای مهم مؤلفه بینالمللی، مشارکت فعال مدیریت، اساتید، کارکنان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان دانشگاه در مجامع، کنفرانسها، سمینارها و نمایشگاههای بینالمللی است. در طول 5 سال گذشته، نمایندگان دانشگاه ها در بیش از 80 انجمن بین المللی، کنفرانس، سمپوزیوم و سمینار شرکت کرده اند.
دانشگاه دولتی فناوری و مدیریت رازوموفسکی مسکو یکی از بزرگترین دانشگاه های روسیه است. 11 دپارتمان، 18 شعبه در مناطق مختلف روسیه، 2 کالج که سیستم آموزش پیوسته، تحصیلات دکترا و تحصیلات تکمیلی و همچنین یک مرکز آموزش پیش دانشگاهی را تشکیل می دهند وجود دارد.

دانشگاه به سرعت در حال توسعه است. این موسسه به دانشگاه دولتی فناوریهای نوآورانه و کارآفرینی و سپاه کادت قزاق موروزوف تعلق دارد. دانشگاه رازوموفسکی یکی از اعضای فرآیند بولونیا است. این دانشگاه دارای سیستم آموزشی دو سطحی است: کارشناسی و کارشناسی ارشد. روند آموزشی به طور مداوم تجدید می شود و اولویت این ویژگی ، دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند. کلاس ها توسط اساتید واجد شرایط با مدارک آکادمیک و تجربه تدریس زیاد برگزار می شوند.

مدرسه بین المللی مهمانداری بر اساس مجموعه کوهستانی توریستی "گرند هتل پولیانا" ایجاد شده است.

این دانشگاه وظیفه ارتقای کیفیت آموزش پرسنل را برای بخش های استراتژیک مهم اقتصاد کشور بر عهده دارد. امروزه شتاب جهانی در سرعت توسعه فناوری ملموس است و تقاضای بازارهای کار در حال ظهور و مصرف کنندگان در حال تغییر است. کارفرمایان سفارشی را برای کارگران بسیار ماهر تشکیل می دهند که می توانند دائماً به طور حرفه ای پیشرفت کنند و به سرعت با تغییرات تکنولوژیکی ، اشکال جدید سازماندهی کار سازگار شوند.

دانشگاه، در پاسخ به چالش های جدید زمان، تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان این شرایط را برای حرفه ای بودن خود برآورده می کنند. امروزه این دانشگاه در موقعیت یک دانشگاه پیشرو روسیه در تربیت متخصصان صنایع غذایی و فرآوری، متخصصان در زمینه های فنی، مهندسی، بیولوژیکی، اقتصادی و علوم انسانی قرار دارد. این دانشگاه در رتبه بندی بهترین دانشگاه های صنایع غذایی جهان قرار گرفته است. مسیر ایجاد شده آموزش مداوم فناوری که شامل شرکت های پیشرو در صنایع غذایی و فرآوری می شود نیز در این امر کمک می کند.
تماس با ما
Moscow, 2nd Donskoy proezd, building 10, building 4, floor 4, office 414,
LLC "Global Education"
info@globaledurussia.com
partner@globaledurussia.com
(جهت همکاری)
© 2020 Global Education تمامی حقوق محفوظ است
Global Education شركه ذات مسئوليه محدوده ITN 9718127352. PSRN 1197746076747

سیاست حفظ حریم خصوصی | اطلاعات حقوقی

ООО «ГЛОБАЛ ЭДЬЮКЕЙШН» использует файлы «cookie» с целью обеспечения работы веб-сайта и повышения удобства пользования. Если вы не хотите, чтобы ваши пользовательские данные обрабатывались, пожалуйста, ограничьте их использование в своём браузере.