اولین دانشگاه دولتی علوم پزشکی مسکو سچینووا

در حال حاضر دانشگاه سچینووا پرچمدار آموزش پزشکی روسیه در زمینه متدهای جدید و استاندارد آموزشی می باشد.
آمار و ارقام دانشگاه
1758

تاریخ تاسیس
9

موسسات
10

دانشکده ها
140+

بخش ها
70\4

برنامه متخصص/ بین المللی
25 \4

برنامه رزیدنت (اوردیناتور)/ بین المللی
2300+

کادر آموزشی
18000+ \2200+

دانشجویان/ بین المللی
در دانشگاه سچینووا دانشجویان از 75 کشور جهان تحصیل می کنند
برنامه ها و هزینه ها
امتحانات ورودی و پذیرش مدارک
أصول پذیرش
 • 1
  اسکن گذرنامه و گواهی پایان دوره متوسطه، ترجمه رسمی گذرنامه و مدارک تحصیلی.
 • 2
  گواهی استعلام مدرک تحصیلی
 • 3
  پیش پرداخت
 • 4
  گواهی پزشکی (گواهی عدم ابتلای داوطلب به بیماری که ممکن است سلامت عمومی را تهدید کند)
هزینه اقامت (قیمت ها بر اساس مسکو)
درخواست خود را ثبت کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید
By clicking on the button, you consent to the processing of personal data and agree to the privacy policy
دستاورد ها
 • این دانشگاه بر اساس شرکت مشاوره معتبر بریتانیایی Quacquarelli Symonds (QS) در زمینه پزشکی وارد رتبه بندی آموزشی جهانی شد.
 • این دانشگاه تنها دانشگاه پزشکی است که در برنامه حمایت دولتی از دانشگاه های پیشتاز روسیه "5-100" گنجانده شده است.
 • این دانشگاه در رتبه بندی جهانی دانشگاه های پیشتاز اروپایی بر اساس نشریه تأثیرگذار بریتانیایی Times-Higher-Education-(THE) قرار گرفته است.
 • دانشگاه سچینووا یکی از پیشتازان در رتبه بندی دانشگاه QS EECA است.
درباره دانشگاه، همکاری های بین المللی و روند آموزشی
چرا پزشکان آینده باید دانشگاه سچینووا را انتخاب کنند

 • دانشگاه عضو سازمان بهداشت جهانی است.
 • عضو انجمن های دانشگاهی بین المللی و اوراسیا است.
 • پیوندهای قوی با بسیاری از سازمان ها مانند صلیب سرخ و پزشکان بدون مرز دارد.
این دانشگاه سالانه وارد رتبه بندی جهانی موسسات آموزش عالی می شود، به عنوان مثال رتبه بندی QS یا رتبه بندی دانشگاهی جهانی تایمز.

در سال 2022، این دانشگاه در بین 206 دانشگاه برتر روسیه رتبه هفدهم و در بین دانشگاه های پزشکی رتبه اول را کسب کرد.

این دانشگاه در اکثر کشورهای جهان معتبر است: مصر، عربستان سعودی، امارات، بحرین، عراق، اسرائیل، سریلانکا و غیره. در سال 2021 مقالات علمی دانشگاه سچینووا تبدیل به یکی از پراستنادترین ها در روسیه و جهان شدند که همه اینها به لطف تحقیقات نوآورانه در مورد عفونت کروناویروس COVID-19 است.

چه چیز دیگری در مورد اولین دانشگاه پزشکی روسیه جالب است؟
دانشگاه سچینووا بیش از 260 سال پیش تاسیس شد. در گذشته بیش از چند ده نفر در آنجا تحصیل نمی کردند. اکنون این یک سازمان بزرگ با فرصت های منحصر به فرد بسیاری برای دانشجویان بین المللی است. حدود هجده هزار دانشجو در اینجا تحصیل می کنند که بیش از دو هزار نفر از آنها دانشجویان خارجی هستند. یعنی هریک نفر از ده دانشجوی دانشگاه سچینووا خارجی است!

همه چیز برای تدریس به دانشجویان خارجی در دانشگاه فراهم شده است. شما می توانید یک برنامه آموزشی پیش دانشگاهی را به زبان انگلیسی بگذرانید. مدت زمان تحصیل 10 ماه می باشد. در حین تحصیل، می توانید اصول اولیه زبان روسی را درک کنید، با شرایط جدید زندگی در یک کشور جدید سازگار شوید و برای آزمون ورودی برنامه آموزشی اصلی آماده شوید.
در طول آموزش، شما فعالانه روی مهارت های زبان و پزشکی خود کار خواهید کرد. از سال اول شما در سمینارها شرکت خواهید کرد و در پایان هر سال تحصیلی یک دوره کارآموزی تابستانی خواهید داشت. شما این کار را بر اساس چهار بیمارستان دانشگاهی یا در یکی از صدها آزمایشگاه در بخشهای مختلف انجام خواهید داد.

تجهیزات بیمارستان ها و آزمایشگاه ها تمام نیازهای مدرن را برآورده می کند. و معلمان و متصدیان شما مجرب می باشند، 85 درصد از مدرسان دانشگاه دارای مدارج علمی هستند و همه اینها در قدیمی ترین و زیباترین مناطق پایتخت روسیه به واقعیت می پیوندند! مسکو دریایی از فرصت ها را برای لذت بردن از فرهنگ و تفریحی آسان برای دانش آموزان فراهم می کند.

440 موزه، 781 پارک، یکی از قدیمی ترین باغ وحش های اروپا و صدها مناظر تاریخی بی نظیر با آغوش باز در مرکز تاریخی روسیه در انتظار شما هستند.

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره آموزش پیش دانشگاهی چه باید کرد؟
می توانید در دوره های کارشناسی، تخصصی، دستیاری یا کارشناسی ارشد ثبت نام کنید! دستورالعمل های دندانپزشکی، داروسازی و پزشکی عمومی به طور کامل به زبان انگلیسی موجود است.

همچنین می توانید از موسسه آموزشی خود به اولین دانشگاه دولتی پزشکی مسکو منتقل شوید. شما فقط باید گواهی تحصیلی، گواهی از دانشگاه فعلی خود، اصل مدارک تحصیلی - و بسته ای از مدارک را برای ارزیابی به دانشگاه ارسال کنید.

در دانشگاه سچینووا، یکی از بهترین آموزشهای پزشکی در اروپا را دریافت خواهید کرد، در کلاسهای عملی تجربه کسب خواهید کرد و میتوانید در زمینههای پر تقاضا و پردرآمد پزشکی متخصص شوید. این آسان نخواهد بود، اما راه بسیار هیجان انگیزی است. و ما، گلوبال ادوکیشن روسیه، شریک رسمی دانشگاه سچینووا از سال 2019، در تلاش های شما کمک خواهیم کرد.

تماس با ما
Moscow, 2nd Donskoy proezd, building 10, building 4, floor 4, office 414,
LLC "Global Education"
info@globaledurussia.com
partner@globaledurussia.com
(جهت همکاری)
© 2020 Global Education تمامی حقوق محفوظ است
Global Education شركه ذات مسئوليه محدوده ITN 9718127352. PSRN 1197746076747

سیاست حفظ حریم خصوصی | اطلاعات حقوقی

ООО «ГЛОБАЛ ЭДЬЮКЕЙШН» использует файлы «cookie» с целью обеспечения работы веб-сайта и повышения удобства пользования. Если вы не хотите, чтобы ваши пользовательские данные обрабатывались, пожалуйста, ограничьте их использование в своём браузере.